UU Wellbeing Week

Dit jaar organiseert de Universiteit Utrecht naar aanleiding van de aanbevelingen van de Taskforce Studentenwelzijn voor het eerst de UU-brede ‘Wellbeing Week’ van 6 t/m 10 mei. Het doel van deze week is om studenten tools te bieden om met prestatiedruk en stress om te gaan.

In de week van 6 t/m 10 mei zijn er daarom op de universiteit allerlei gratis activiteiten rondom jouw welzijn. Je kunt komen sporten, mediteren, werken aan je schrijfvaardigheden of je timemanagement bijspijkeren. We organiseren schilder-, dans- en zangworkshops en er is ruimte voor stilte en samen koken en eten. Daarnaast zijn er lezingen, coachgesprekken en een grote theatervoorstelling. We trappen maandag 6 mei af met een mega-yoga sessie om 11 uur in de Janskerk op het Janskerkhof.

Op onze website http://www.students.uu.nl/wellbeingweek kun je meer lezen over het programma van deze week, de inhoud van alle workshops en lezingen bekijken en je aanmelden één of meerdere activiteiten die je leuk vindt! Wees er snel bij, want vol is vol!